MODDAS


Erp Seçimi , işletmelerin geleceğini değiştirecek ve düzenleyecek derecede önemlidir. İşletmenin ihtiyaçları ve kontrol edilmesi gereken kısımları doğru tespit edilmeli ve buna uygun olan program ve modüller seçilmelidir. İşletmenin şu anki ihtiyaçlarını karşılayabildiği gibi ilerleyen aşamalarda da işletmenin oluşabilecek ihtiyaçlarını da karşılayabilecek yapıda olmalıdır.

MRP- Malzeme İhtiyaç Planlaması;Malzeme gereksinim planlaması (MGP) bilgisayar destekli bir bilgi sistemi olup bitmiş ürün isteklerini zamana bağlı alt montaj, parça, hammadde vb. isteklerine dönüştürmektedir. Bu yöntem müşterilere ürünlerin teslim süresinden geriye doğru çalışmaktadır. Buna bağlı olarak tedarik süresi ve diğer bilgiler yardımıyla ne zaman ve ne kadar sipariş verilmesi gerektiğini belirlemeye çalışmaktadır. MGP, herhangi bir envanter yönetim sistemiyle aynı hedeflere sahiptir. MRP1 ve MRP2 şeklinde ikiye ayrılır.

CRM- Müşteri İlişkileri Yönetimi; Herhangi bir satış veya hizmet sunmakta olan bir firmanın bir satışın başlangıcından satış sonrası teknik hizmete kadar olan tüm süreci kapsayan, bu sürecin takibini sağlayan bir sistemdir. Bir müşteri ile olan diyalog geçmişini izleme, değerlendirme ve sonuç çıkarma noktasında bize destek olur.

HRM- İnsan Kaynakları Yönetimi; Human Resource Management, işletmelerde sıkça anılan bir iş ve disiplin terimidir. Türkçesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İKY) olup adından da anlaşılacağı üzere öncelikle insan kaynakları departmanının, yoksa personel dairenin ve o da yoksa finans veya muhasebe birimlerinin sorumluluğu altındaki işlerle ilgilidir ve en sade şekliyle personele ilişkin tüm iş ve işlemleri ifade etmektedir. Özel veya tüzel bütün firmalarda çalışanlar mevcuttur ve bu çalışanların işe alınma, işten çıkartılma, emekliye sevk edilme, bordrolarını hesaplama, kesintileri belirleme gibi tüm yönetimsel (idari) işleri ilgili departmanca gerçekleştirilir. Kişinin ne zaman ve hangi şartlarda işe alındığından başlayarak kişi bazlı tüm ayrıntıların görüntülenebilmesi ve hatta aynı/ benzer/ farklı statüdeki çalışanlarla karşılaştırılabilmesi sağlanır.

E-Devlet- Elektronik Bildirimler; e-Devlet, e-Devlet Kapısı, veya Dijital Türkiye, devlet hizmetlerinin kullanıcı ihtiyaçları göz önüne alınarak elektronik ortamda, güvenli, kesintisiz ve hızlı olarak ortak bir nokta üzerinden vatandaşa doğru bilgiye ulaştırılmasını amaçlayan web tabanlı bir sistemdir..


Neden Moddas Tercih Etmeliyiz?

ÖZEL MENÜ (KİŞİSELLEŞTİRME)
Sıklıkla kullandığınız modüllerle özel menünüzü oluşturarak kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz.


SQL VERİTABANI
MsSql veri tabanı sayesinde verileriniz hem daha güvende olur hem de veri yoğunluğundan dolayı yavaşlık sorunu yaşamazsınız.


DETAYLI RAPORLAMALAR
Cari, Stok, Fatura vb. programda bulunan bütün alanlarda detaylı raporlar alabilirsiniz. Bütün raporlar kişiye özel uyarlanabilir.


SMS & MAIL GÖNDERME
Toplu ve tekil SMS gönderebilir, tüm raporlamalarda mail gönderebilirsiniz.


KULLANICI BAZLI SİSTEM
İstediğiniz kadar kullanıcı oluşturabilir ve detaylı yetkilendirmelerden kısıtlamalar yapabilirsiniz. İstediğiniz personele istediğiniz derecede program kullanım yetkisi verirsiniz.


E-BELGE GELEN KUTUSU
E-Belge gelen kutusunda gelen tüm faturalarınızı görebilir, tek tıkla alış faturalarınızı sisteme kaydedebilirsiniz.


MODDAS WEB/MOBİL


MODDAS Ticari Set'i online olarak kullanmanızı sağlar. Firma dışındayken yeni Cari, Ödeme, Tahsilat, Fatura, Fiş Sipariş gibi kayıtları yapabilir, önceden oluşturulmuş kayıtları inceleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Müşterilerinize Extresini, Tahsilat Makbuzunu veya Sipariş Fişini WhatsApp üzerinden PDF olarak iletebilirsiniz.

Gelişmiş yetkilendirme ve kısıtlamalar sayesinde her personel sadece ihtiyaç duyduğu verileri görür ve onlar üzerinde işlem yapar. Ayrıca MODDAS WEB/MOBİL ile MODDAS'ta bulunan Finansal, Sipariş, Üretim gibi tüm verilerle ilişkili isteğe özel raporlamalar, grafikler sağlanmaktadır.Bu raporlara ister fabrika dışından ister içerisinden, ister mobil cihazlardan(Android/ IOS) rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Günümüz teknolojisine uygun gerek görsel gerekse de teknolojik olarak kurumu en iyi şekilde işleyişini sürdürecek ve yönetimsel marj sağlayacak müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda yazılımın müşteriye hazırlanıp sunulmasını, kurulum uyarlama süreçlerini kapsamaktadır.Moddas ve Moddas Web Mobil Videoları İçin Tıklayınız!